Plafony łazienkowe

Często wykorzystywanym pomysłem na oświetlenie do łazienki jest umieszczany w centralnym punkcie łazienkowego lub toaletowego sufitu plafon.
Jeśli w naszym mieszkaniu łazienka i toaleta są rozdzielone warto wybrać plafony tego samego rodzaju, aby podkreślić jednolity charakter wnętrz. Plafony do łazienki można ponadto montować na ścianie, na przykład w pobliżu lustra, co pozwoli dobrze oświetlić ten ważny punkt. Poza tym plafony mają odpowiednie właściwości fizyczne, które pozwalają im wytrzymać warunki wzmożonej wilgotności. Dlatego też najlepiej, jeśli jest to plafon łazienkowy ip44 nadający się do takich przestrzeni. Ale oczywiście plafon sufitowy do łazienki nie może być wyłącznie funkcjonalny i musi być także ładny. Do nowej łazienki w chłodnych kolorach bardziej będzie pasował plafon łazienkowy led lub innego rodzaju plafony łazienkowe nowoczesne na przykład z podstawą w kształcie kwadratu. Gdy lubisz złote mosiężne wykończenia kranów o zakrzywionej linii plafony sufitowe do łazienki powinny być bardziej stylowe i mieć być może ciepłą kolorystykę. Oczywiście plafony łazienkowe led mają tę zasadniczą zaletę, że oszczędzają prąd. Dlatego plafon led do łazienki to dobry sposób na mniejsze koszty eksploatacji mieszkania.

Jest 192 produktów.

Pokazano 1-90 z 192 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć